www.blesky.eu
. : Úvod                    . : Požadavky vystoupení                    . : Novinky                    . : Klec Smrti                    . : Fotoalbum                    . : Videa                    . : Kontakt          


Požadavky vystoupení


Na úvod - úplně prvním a hlavním požadavkem je TMA. Představení není možné provést za denního světla - celé to pak ztrácí kouzlo a smysl.

Info k případné akci - k připojení transformátoru mi sice postačí běžná zásuvka 230V, pokud je však požadovaný plný výkon, potřebuji třífázový přívod jištěný minimálně 25A, neboť odběr ze sítě dosahuje až 22A. Potřebné přechodky pak mám k dispozici. Vystoupení si přes bezdrátový mikrofon a PA systém okomentuji sám. Pokud byste měli zvláštní požadavky třeba na audiomodulaci, tedy hudbu hranou transformátorem, pak požaduji hlavní melodii na MIDI kanál č.1 a zbytek doprovodů půjde přes zvukovku na reprobednu. Jinak si ty kanály můžu zpřeházet. Za bezpečnost celého představení si ručím sám, vím přesně, co si mohu dovolit. Vystupoval jsem například v únoru 2015 na Městském plese v Rokytnici v Orlických horách uprostřed tanečního parketu a přítomní mohli být svědky toho, jak se proti bleskům rozešli dva dosti společensky unavení jedinci s nataženýma rukama. V klidu jsem z ruky vypnul trafo a mohl je následně vykázat z nebezpečného prostoru. Takže jak vidíte, za bezpečnost si plně ručím.

Bezpečný odstup diváků není problémem - stačí tak 4m - většinou si blesky točí na mobily a to je bezpečná vzdálenost - a nikdo blíž nejde. O něco horší je to s okolní elektronikou, mám vyzkoušený bezpečný odstup cca 4-5m. Sám však mám mobil v kapse 3m od trafa a doposud nic neodešlo. Náhlavní bezdrátový mikrofon mám také na sobě a přijímač mikrofonu se nachází cca 6m od trafa. Takže v pohodě :-)

Mám už zkušenosti s vystoupením v různých prostorách - například na jevišti v divadle, na venkovních akcích, kde je největším problémem počasí. Při venkovní produkci se většinou naskýtá připojení na elektrocentrálu, což nečiní žádný problém, vzhledem k předimenzovanému výkonu centrály. Nebráním se samozřejmě i soukromým akcím - byl jsem už bleskat na pár narozeninových oslavách, kdy se přišla podívat i půlka vesnice. Za nejlepší akci považuji oslavu padesátin jednoho elektrikáře, kdy si na karton připáskoval zářivkové trubice jakoby s digitálním číslem 50 a tabule postavená za teslák krásně svítila a blikala do rytmu blesků. A bez drátů :-)...copyright (C) Webmaster - Radek Lehký - LTX - 2012 - 2024        webmaster(zavinac)emartinka.cz                    ...moje webové stránky  www.emartinka.cz


TOPlist