www.blesky.eu
. : Úvod                    . : Požadavky vystoupení                    . : Novinky                    . : Klec Smrti                    . : Fotoalbum                    . : Videa                    . : Kontakt          


Klec Smrti - Cage Of Death


Mám k dispozici Faradayovu klec (Též zvanou anglicky Cage Of Death - česky Klec smrti) pro lepší interrakci s diváky. Jednoduše vyberu dobrovolníka z řad laické veřejnosti a dotyčný má pak možnost vychutnat blesky z bezprostřední blízkosti. Je to celkem adrenalin a ta klec nemá za úkol divákovi ublížit, naopak jej bezpečně chrání před přímým zásahem výbojů. Zařízení je rozložitelné a transportovatelné na jakékoliv místo :-)

Klec Smrti :-)Klec Smrti :-)


13.4.2016 jsem byl v Ostravském Velkém světě techniky předávat mnou vyrobený Teslův transformátor DRSSTC. Chlapi přitáhli svoji klec - původně určenou na batohy. Tak jsem jim sám předvedl, že se do ní dá zavřít a tak se tam postupně vystřídali všichni. S jakým nadšením, posuďte na mém videu :-)

13.4.2016 jsem byl v Ostravském STC předávat mnou vyrobený Teslův transformátor. Z této akce si natočili upoutávku na slavnostní předvedení nového transformátoru i s audiomodulaci dne 1.5.2016 :-) Skvělý je hlavně konec, kdy jsem vlezl do Klece smrti a ostatní mě následovali. A kameraman točil blesky i zevnitř klece - z pozice diváka.


...copyright (C) Webmaster - Radek Lehký - LTX - 2012 - 2024        webmaster(zavinac)emartinka.cz                    ...moje webové stránky  www.emartinka.cz


TOPlist